KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 13809356
nr 1380 9356
Akvarell
Richard Geiger (1870-1945), Sittande modell, Signerad, 12x15,5, yttermått inklusive ram: 20x23 cm
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 22 februari 2021
kl 19:52:51
21/2 14:46:57
1.000 kr
22/2 18:39:06